• Koleczkowo ul. Maćkowy 8
  • comweb@comweb.pl
  • Czynne: 8:00 – 16:00
Thumb Thumb

Kampanie Google Ads (dawniej Google Adwords)

System reklamowy Google pozwala na wyświetlanie się w wynikach wyszukiwania linków sponsorowanych w postaci płatnej reklamy. Reklama ta pojawia się nie tylko w wynikach wyszukiwania, ale także w sieci wyszukiwania. Istotą płatnych kampanii Google jest płatność za kliknięcie - samo wyświetlenie jest darmowe, a koszty zleceniodawca ponosi dopiero wówczas, gdy użytkownik kliknie w Twoją reklamę!

Najlepszymi modelami rozliczenia wydają się być CPC ( czyli tak zwany Cost Per Click) oraz CPM (zwanym Cost Per Mille). Pierwszy z nich to współczynnik efektywności reklamy, drugi określa koszt dotarcia reklamy do odbiorców. Jakie zalety dają kampanie? Dużą zaletą tego narzędzie jest przede wszystkim jest szybkość działania, a także dowolność co do wysokości kosztów poniesionych na promocję. Warto nadmienić także, że reklamy Google Ads nie trafiają do przypadkowych odbiorców, do tej grupy, która może być zainteresowana naszą ofertą lub usługą dzięki ustawianiu lokalizacji.

Skuteczne pozycjonowanie

Wybierz tanie i skuteczne pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google z firmą ComWeb!

W naszej ofercie znajdziesz zarówno pozycjonowanie jednorazowe, niezbędne w przypadku nowych stron i tych które mają dalekie pozycje w wyszukiwarce, jak i pozycjonowanie stałe, które wzmocnia efekty pozycjonowania jest szczególnie polecane dla trudnych i mocno konkurencyjnych haseł kluczowych.

  • Pozycjonowanie jednorazowe
  • Pozycjonowanie stałe
Thumb
Wypozycjonowanych stron