• Koleczkowo ul. Maćkowy 8
  • comweb@comweb.pl
  • Czynne: 8:00 – 16:00
Thumb Thumb

Ponad 20 lat doświadczeń

Agencja SEO i SEM

Jesteśmy agencją SEO i SEM z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu stron internetowych, w reklamie internetowej poprzez skuteczne pozycjonowania stron internetowych, a także w reklamie internetowej prowadzonej poprzez kampanie Google Ads. Tanie i skuteczne pozycjonowanie stron realizujemy nieprzerwanie od 2001 roku, współtworząc sukcesy zarówno lokalnych firm, jak i organizacji z całej Polski.

Do każdego projektu zleconego przez klienta podchodzimy indywidualnie, bazując na zdobywanej przez lata wiedzy i naszym doświadczeniu w tworzeniu i projektowaniu stron www, w optymalizacji stron www, w pozycjonowaniu stron internetowych i w prowadzeniu kampanii Google Ads. Pracownicy naszej agencji SEO to eksperci z wielką pasją i zaangażowaniem, którzy specjalizują się w promowaniu stron internetowych firm z różnych branż - zarówno na rynku lokalnym jak i w całej Polsce.

Dlaczego my?

Od ponad 20 lat działamy
w marketingu internetowym

Od ponad 20 lat doradzamy przedsiębiorcom w zakresie rozwoju firmy, jej promocji i wszelkich działań z zakresu marketingu internetowego. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w tej branży stawiamy na rozwiązania sprawdzone, szyte na miarę indywidualnych potrzeb naszych klientów z całego kraju. Dzięki temu pomagamy Tobie i Twojej firmie zyskać rozpoznawalność i przewagę, zarówno na rynku lokalnym, jak i przewagę o zasięgu ogólnopolskim. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne techniki i skuteczne narzędzia, które pomagają nam zwiększać rozpoznawalności Twojej marki, a także przyciągać nowych klientów. Zapoznaj się z ofertą naszych usług - wybierz tworzenie stron www, optymalizację stron www, skuteczne pozycjonowanie stron internetowych Trójmieście, a także inne formy reklamy i i rozwijaj swój biznes w internecie!

  • Lata doświadczeń
  • Oferta skrojona na miarę
Thumb
Wypozycjonownaych stron

WSPÓŁPRACA

Jak to działa?

01
Wybór usługi

Wybierz odpoweidnią dla siebie usługę z naszej oferty. Jedną lub wszystkie w zależności od potrzeb.

02
Analiza

Analizujemy statystyki dla wybranych fraz kluczowych by ocenić zassadność i celowość ich pozycjonowania w Google.

03
Oferta

Przygotowujemy ofertę uwzględniającą optymalnie dobrane frazy kluczowe oraz strukturę strony.

04
Realizacja

Po akceptacji przystępujemy do realizacji zlecenia od budowy strony po pozycjonowanie i Google Ads.

Dlaczego warto?

Profesjonalnie i Skutecznie
Rozwiązania sprawdzone przez lata

Shape

Pełne wsparcie

Wspieramy naszych Klientów przy doborze fraz kluczowych do pozycjonowania, materiałów do zamieszczenia na stronie, jak i całej struktury strony, którą budujemy od razu z uwzględnieniem fraz kluczowych pod pozycjonowanie.

Zadzwoń 58 781-80-26

Indywidualne podejście

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, doradzamy i podpowiadam jak skutecznie zaistnieć w internecie. W oparciu o analizę ruchu w internecie jesteśmy w stanie ocenić jaka forma reklamy internetowej będzie najbardziej optymalna. osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu.

Kontakt