• Koleczkowo ul. Maćkowy 8
  • comweb@comweb.pl
  • Czynne: 8:00 – 16:00
Thumb Thumb

Chcesz, aby na Twoją stronę internetową trafiały osoby zainteresowane Twoją ofertą?

Pozycjonowanie stron internetowych (Search Engine Optimization, SEO) to szereg działań, których zadaniem jest zwiększenie widoczności strony www pod konkretnymi frazami. Im wyżej w rankingu Google znajdzie się pozycjonowana strona www, tym wyższa będzie skuteczność reklamy internetowej, a tym samym większa szansa na pozyskanie nowego klienta.

Decydując się na pozycjonowanie z ComWeb, oddajesz swoją stronę www w ręce profesjonalistów. Nasz zespół w pierwszej kolejności wykona audyt SEO, analizę rynku i konkurencji, a następnie dobierze odpowiednie słowa kluczowe związane z specyfiką Twojego biznesu.

Skuteczne pozycjonowanie

Wybierz tanie i skuteczne pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google z firmą ComWeb!

W naszej ofercie znajdziesz zarówno pozycjonowanie jednorazowe, niezbędne w przypadku nowych stron i tych które mają dalekie pozycje w wyszukiwarce, jak i pozycjonowanie stałe, które wzmocnia efekty pozycjonowania jest szczególnie polecane dla trudnych i mocno konkurencyjnych haseł kluczowych.

  • Pozycjonowanie jednorazowe
  • Pozycjonowanie stałe
Thumb
Wypozycjonowanych stron

Pozycjonowanie
jednorazowe

Krok 1

Promocja stron internetowych poprzez ich pozycjonowanie w wyszukiwarce jest jedną z tańszych i najbardziej skutecznych form reklamy w internecie, dlatego też chętnie wybierana jest przez naszych klientów. Przez to, że wiele firm korzysta z pozycjonowania, najbardziej popularne hasła mogą się okazać problematyczne do wypozycjonowania. Na końcowy efekt pozycjonowania w wypadku stron internetowych, które mają odległe pozycje trzeba czekać zwykle kilka miesięcy (od 2 do 6 miesięcy). W przypadku pozycjonowania stron mających roczną historię w wyszukiwarce Google, pierwszych efektów spodziewać się można już po upływie dwóch, trzech tygodni. Koszt pozycjonowania strony www dla 10-15 haseł kluczowych zwykle waha się od 1000 do 2000 zł netto – jest to opłata jednorazowa, w którą wliczona jest również profesjonalna optymalizacja strony pod kątem wybranych wspólnie słów kluczowych! W przypadku haseł mniej konkurencyjnych takie pozycjonowanie jednorazowe jest niezwykle skuteczne i wystarczające na długi czas – nawet na kilka lat!

Pozycjonowanie
stałe

Krok 2

Po wypracowaniu wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania nie można zaniechać działań związanych seo. W przypadku haseł bardziej konkurencyjnych pozycjonowanie jednorazowe można wesprzeć pozycjonowaniem stałym, którego głównym zadaniem jest podtrzymanie lub wzmocnienie pozycji w wyszukiwarce. Koszt takiego wyceniany jest zwykle indywidualnie dla każdej frazy oddzielnie i uzależniony jest przede wszystkim od stopnia konkurencyjności pozycjonowanej frazy, jak i od aktualnej kondycji strony na daną frazę w wyszukiwarce internetowej Google. Zazwyczaj koszt pozycjonowania stałego waha się w granicach od 50 do 200 zł netto/miesięcznie za jedną frazę kluczową i daje świetne rezultaty w dość krótkim czasie.

Pamiętaj, że chcąc zdecydować się na pozycjonowanie stałe, powinieneś najpierw zlecić pozycjonowanie jednorazowe, które jest pewnego rodzaju podstawą pod dalsze działania związane z reklamą Twojej firmy w internecie!