• Koleczkowo ul. Maćkowy 8
  • comweb@comweb.pl
  • Czynne: 8:00 – 16:00
Thumb Thumb

Strona internetowa - wizerunek i wiarygodność

Odpowiednio zaprojektowana strona internetowa trafia do właściwych odbiorców, promuje oraz sprzedaje Twoje produkty i usługi. W dzisiejszych czasach obecność Twojej firmy w Internecie jest kluczowa dla Twojego biznesu, jeśli chcesz osiągnąć mierzalny sukces.

Zdajemy sobie sprawę, że strony www które tworzymy są narzędziem marketingowym, dlatego dbamy o to by znalazły się na nich wszelkie informacje na temat działalności Twojej firmy, oferowanych przez nią produktów czy usług oraz niezbędne dane kontaktowe i adresowe!

Użyteczne i Przejrzyste

Projektowanie stron www

W ComWeb projektujemy użyteczne, przejrzyste i zgodne z najnowszymi trendami strony www dla małych i średnich firm. Wiemy jak ważne jest to by klient z łatwością poruszał się po niej i szybko odnalazł interesujące go treści! Dbamy także o wizualny aspekt strony - jeśli jest atrakcyjna, a jej treści uporządkowane klient wyraża większą chęć podjęcia współpracy.

Tworzymy proste wizytówki www, bardziej rozbudowane strony oparte o system CMS, pozwalający na samodzielną aktualizację strony, a także sklepy internetowe. Koszt witryny z panelem zarządzania treścią to zwykle kwota na poziomie 1500 zł netto. Koszt wykonania wizytówki wynosi około 1000 zł netto, a sklepu internetowego od 2500 zł netto.

  • Nowoczesne i praktyczne
  • Estetyczne i funkcjonalne
Thumb
Wykonanych stron
Dlaczego my?

Wprowadzimy Twoją Firmę
w Świat Internetu

Shape

Zoptymalizowane strony WWW

Tworzymy strony internetowe zoptyamlizowane pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Struktura strony i treści od razu optymalizujemy tak, aby strona była dobrze interpretowana przez roboty Google.

Zadzwoń 58 781-80-26

Bezpieczne rozwiązania

Stosujemy bezpieczne i sprawdzone rozwiązania. Budowane przez nas strony internetowe są bezpieczne i zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania. Nasze strony posiadają panel CMS do samodzielnego aktualizowania treści na stronie, dodawania zdjęć i rozbudowy strony o kolejne podstrony.

Skontaktuj się